UITSLAG MIDSUMMER DAIRY SHOW 21 SEPTEMBER 2018


SHOWMANSHIP tot 18 JAAR

1A - Linde Brekelmans
1B - Jeroen Wolfert
1C - Kyra Janssen

SHOWMANSHIP vanaf 17 JAAR

1A - Chiel Goesten de Ven
1B - Janne van de Ven
1C - Stan Brekelmans

EXTERIEUR JONGVEE

Rubriek 1: Jongvee Plaatsingsvolgorde: 4, 9, 8, 6, 7, 3, 1A
1A - 4. Elise 161 - V. Kh Cinderdoor - Eig. W H J Brekelmans, Maren Kessel
1B - 9. Leida 68 - V. Val-Bisson Doorman - Eig. McJm+Gam Goesten-Pullen, Hedel
1C - 8. Nelis-Vray - V. Maple-Downs-I G W Atwood - Eig. Mts. Van Beek-Peeters, Breda

Rubriek 2: Jongvee Plaatsingsvolgorde: 13, 11, 14, 10, 12, 15
1A - 13. Ariene 10 - V. Jk Eder-I Control - Eig. Bloemen Melkvee Vof, Vredepeel
1B - 11. Thea 92 - V. - Eig. W H J Brekelmans, Maren Kessel
1C - 14. Dz Pieta 190 - V. Laron P - Eig. A H Zonnenberg, Herpen

ZWARTBONT

Rubriek 1a: ZB JONG Plaatsingsvolgorde: 17, 18, 23, 19, 22
1A - 17. Everland Dikkie 5 - V. Scientific B Defiant - Eig. Everland Holstein, Roosendaal
1B - 18. Elise 43 - V. Ladys-Manor Durbin - Eig. McJm+Gam Goesten-Pullen, Hedel
1C - 23. Dynamic Sotsji 2 - V. View-Home Monterey ET - Eig. Comb. Van Wichen & Hoftijzer, Maasbommel

Rubriek 1b: ZB JONG Plaatsingsvolgorde: 25, 27, 24, 26, 28
1A - 25. Gretha 95 - V. Val-Bisson Doorman - Eig. Bloemen Melkvee Vof, Vredepeel
1B - 27. Dynamic Josje 1 - V. Seagull-Bay Silver - Eig. Comb. Van Wichen & Hoftijzer, Maasbommel
1C - 24. Southland Armani Massia - V. Mr Apples Armani - Eig. Southland Holsteins, Teteringen

Rubriek 1c: ZB JONG Plaatsingsvolgorde: 29, 34, 31, 32, 30
1A - 29. De Rith Cinderella 56 - V. Maple-Downs-I G W Atwood - Eig. Mts. Van Beek-Peeters, Breda
1B - 34. De Rith Tetje 310 - V. Maple-Downs-I G W Atwood - Eig. Mts. Van Beek-Peeters, Breda
1C - 31. Zwartkop 305 - V. Mr Apples Armani - Eig. Melkveebedrijf Oostvogels Vof, Schijf

Rubriek 2a: ZB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 39, 41, 43, 40, 44
1A - 39. Everland Cindy 12 - V. Gillette Windbrook - Eig. Everland Holsteins, Roosendaal
1B - 41. Euro’s Jet 828 - V. Gilette Windbrook - Eig. Bloemen Melkvee Vof, Vredepeel
1C - 43. De Rith Belone 4 - V. Big Malki - Eig. Mts. Van Beek-Peeters, Breda

Rubriek 2b: ZB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 47, 46, 49, 45, 51, 50
1A - 47. Moerhoeve Gonda 207 - V. Gillette Windbrook - Eig. Moerhoeve Holsteins, St Michielsgestel
1B - 46. Guurtje 292 - V. Ms Atlees Sht Aftershock - Eig. Lrcm+Najm van Loenhout-Jansen, Prinsenbeek
1C - 49. Southland Sweet Lady - V. Big Winner - Eig. Southland Holsteins, Teteringen

Rubriek 3a: ZB OUDEREN Plaatsingsvolgorde: 55, 54, 52
1A - 55. Moerhoeve Gonda 195 - V. Stouwdamshof Teus - Eig. Moerhoeve Holsteins, St Michielsgestel
1B - 54. Pastors Otina 115 - V. Toc-Farm Goldsun - Eig. Vof Pastors, St Anthonis
1C - 52. Janke 20 - V. Toc-Farm Goldsun - Eig. Pels Melkvee Vof, S Hertogenbosch

Rubriek 3b: ZB OUDEREN Plaatsingsvolgorde: 57, 62, 58, 61
1A - 57. Moerhoeve Gonda 181 - V. Jl Goldrush - Eig. Moerhoeve Holsteins, St Michielsgestel
1B - 62. Hinke 20 - V. Bofran Lucky Star - Eig. McJm+Gam Goesten-Pullen, Hedel
1C - 58. Everland Dikkie - V. Braedale Goldwyn - Eig. Everland Holsteins, Roosendaal

ROODBONT

Rubriek 4a: RB JONG Plaatsingsvolgorde: 64, 67, 70, 69
1A - 64. Retraitehoeve Corrie 82 - V. Delta Fun P - Eig. Vof Willemse-Meulepas, Beers Nb
1B - 67. Retraitehoeve Rita 135 - V. Delta Fun P - Eig. Vof Willemse-Meulepas, Beers Nb
1C - 70. Gera 290 - V. Luck-E Adonis-Red - Eig. Pels Melkvee Vof, S Hertogenbosch

Rubriek 4b: RB JONG Plaatsingsvolgorde: 72, 75, 78
1A - 72. Molenkamp Anky 72 P Red - V. Apoll P - Eig. Melkveebedrijf van Wichen, Maasbommel
1B - 75. Tienmorgen Paris 6 - V. Apples Absolute-Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb
1C - 78. Guurtje 195 - V. J&G Timeless P - Eig. Vreba Melkvee BV, Vredepeel
Rubriek 5a: RB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 80, 85, 83, 79
1A - 80. Dora 201 - V. Jotan Red - Eig. Lrcm+Najm van Loenhout-Jansen, Prinsenbeek
1B - 85. Molenkamp Roos 5 Red - V. Gen-I-Beq Aikman - Eig. Melkveebedrijf van Wichen, Maasbommel
1C - 83. Tienmorgen Paris 5 - V. Big Apple-Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb

Rubriek 5b: RB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 94, 89, 88, 91, 90
1A - 94. Tienmorgen Dora 536 - V. Jotan Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb
1B - 89. Tienmorgen Liz Stina 49 - V. Jotan Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb
1C - 88. Tienmorgen Liza 401 - V. Tienmorgen Darwin - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb

Rubriek 6a: RB OUDEREN Plaatsingsvolgorde: 95, 101, 103, 99, 102A
1A - 95. Tienmorgen Marie Suze 1 - V. Jotan Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb
1B - 101. Mina 210 - V. Jotan Red - Eig. Fam. Van Mil Vof, Ledeacker
1C - 103. Gasthuis Konvoy Suzanne - V. Konvoy ET - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb

KAMPIOENSCHAPPEN SHOWMANSHIP

KAMPIOEN ONDER 18

Kampioen: Linde Brekelmans
Res. Kampioen: Jeroen Wolfert

KAMPIOEN BOVEN 18:
Kampioen: Stan Brekelmans
Res. Kampioen: Chiel Goesten

KAMPIOENSCHAPPEN EXTERIEUR JONGVEE

Kampioen: 13. Ariene 10 - V. Jk Eder-I Control - Eig. Bloemen Melkvee, Vredepeel
Res. Kampioen: 4. Elise 161 - V. Kh Cinderdoor - Eig. W H J Brekelmans, Maren Kessel

KAMPIOENSCHAPPEN ROODBONT

Jongere koeien:

Kampioene: 64. Retraitehoeve Corrie 82 - V. Delta Fun P - Eig. Vof Willemse-Meulepas, Beers Nb
Res. Kampioene: 67. Retraitehoeve Rita 135 - V. Delta Fun P - Eig. Vof Willemse-Meulepas, Beers Nb
3e op tal: 72. Molenkamp Anky 72 P Red - V. Apoll P - Eig. Melkveebedrijf van Wichen, Maasbommel

Middenklasse:
Kampioene: 80. Dora 201 - V. Jotan Red - Eig. Lrcm+Najm van Loenhout-Jansen, Prinsenbeek
Res. Kampioene: 89. Tienmorgen Liz Stina 49 - V. Jotan Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb
3e op tal: 94. Tienmorgen Dora 536 - V. Jotan Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb

Oudere koeien:
Kampioene: 95. Tienmorgen Marie Suze 1 - V. Jotan Red - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb
Res. Kampioene: 101. Mina 210 - V. Jotan Red - Eig. Fam. Van Mil Vof, Ledeacker
3e op tal: 103. Gasthuis Konvoy Suzanne - V. Konvoy ET - Eig. De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb

• Algemeen kampioene ROODBONT 2018 •

80. Dora 201

Vader: Jotan Red - Eigenaar: Lrcm+Najm van Loenhout-Jansen, Prinsenbeek

KAMPIOENSCHAPPEN ZWARTBONT

Jongere koeien:

Kampioene: 29. De Rith Cinderella 56 - V. Maple-Downs-I G W Atwood - Eig. Mts. Van Beek-Peeters, Breda
Res. Kampioene: 27. Dynamic Josje 1 - V. Seagull-Bay Silver - Eig. Comb. Van Wichen & Hoftijzer, Maasbommel
3e op tal: 25. Gretha 95 - V. Val-Bisson Doorman - Eig. Bloemen Melkvee Vof, Vredepeel

Middenklasse:
Kampioene: 46. Guurtje 292 - V. Ms Atlees Sht Aftershock - Eig. Lrcm+Najm van Loenhout-Jansen, Prinsenbeek
Res. Kampioene: 47. Moerhoeve Gonda 207 - V. Gillette Windbrook - Eig. Moerhoeve Holsteins, St Michielsgestel
3e op tal: 49. Southland Sweet Lady - V. Big Winner - Eig. Southland Holsteins, Teteringen

Oudere koeien:
Kampioene: 57. Moerhoeve Gonda 181 - V. Jl Goldrush - Eig. Moerhoeve Holsteins, St Michielsgestel
Res. Kampioene: 55. Moerhoeve Gonda 195 - V. Stouwdamshof Teus - Eig. Moerhoeve Holsteins, St Michielsgestel
3e op tal: 62. Hinke 20 - V. Bofran Lucky Star - Eig. McJm+Gam Goesten-Pullen, Hedel

• Algemeen Kampioene ZWARTBONT 2018 •

46. Guurtje 292

Vader: Ms Atlees Sht Aftershock - Eigenaar: Lrcm+Najm van Loenhout-Jansen, Prinsenbeek

CRV Rendementstrofee ‘meeste kg vet en eiwit geproduceerd van deze keuring’

62. Hinke 20

V. Bofran Lucky Star - Eig. McJm+Gam Goesten-Pullen, Hedel

Beste inzender 2018

De Tienmorgen Holsteins, Beers Nb