UITSLAG MIDSUMMER DAIRY SHOW 16 SEPTEMBER 2016


ZWARTBONT

Moerhoeve Marina 351

Rubriek 1a: ZB JONG - Plaatsingsvolgorde: 25 14 26 20 17 15 16 22
1A - 25. Guurtje 292 - v. Aftershock - Eig.: Van Loenhout-Jansen Prinsenbeek
1B - 14. Moerhoeve Marina 351 - v. Braxton - Eig.: Moerhoeve Holsteins St Michielsgestel
1C - 26. Moerhoeve Gonda 207 - v. Windbrook - Eig.: Moerhoeve Holsteins St Michielsgestel

Rubriek 1b: ZB JONG - Plaatsingsvolgorde: 33 30 28 34 27 38 31
1A - 33. Abtshoeve Addi 6159 - v. Gen-I-Beq Brawler - Eig.: Graumans, De Heen
1B - 30. Hinke 33 - v. R-E-W- Seaver - Eig.: Goesten-Pullen, Hedel
1C - 28. Dolly 195 - v. Gen-I-Beq Brawler - Eig.: Everland Holsteins, Roosendaal

Rubriek 2a: ZB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 43 42 46 41 45 39 44 40
1A - 43. Zandenburg Meridian Camilla - v. Sully Hart Median - Eig.: Sommels MVH, Elsendorp
1B - 42. Moerhoeve Marina 331 - v. Gillette Windbrook - Eig.:Moerhoeve Holstein, st. Michielsgestel
1C - 46. Zandenburg Chip Charley - v. Mr Chassity Gold Chip - Eig.: Sommers MVH, Elsendorp

Rubriek 2b: ZB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 52 54 47 50 48 49 51
1A - 52. Moerhoeve Gonda 181 - v. J1 Goldrush - Eig.: Moerhoeve, st. Michielsgestel
1B - 54. Everland Dikkie - v. Braedale Goldwyn - Eig.: Everland Holsteins, Roosendaal
1C - 47. De Belhoeve Jaantje 9 - v. Gillette Windbrook - Eig.: Graumans, De Heen

Rubriek 3: ZB OUDEREN - Catalogus Volgorde: 57 60 61 63

ROODBONT

Tienmorgen Liz Stina 48

Rubriek 4a: RB JONG - Plaatsingsvolgorde: 76 66 68 70 71 78 73
1A - Barendonk Brasilera 15 - v. Absolute Red - Eig.: Barendonk Holsteins Beers
1B - 66. Barendonk Wilma 349 - v. Pitbull - Eig.: Barendonk Holsteins Beers
1C - 68. Tienmorgen Liza 401 - v. Darwin - Eig.: De Tienmorgen Holsteins Beers

Rubriek 4b: RB JONG - Plaatsingsvolgorde: 79 80 81 82 83 86 84
1A - 79. Tienmorgen Liz Stina 48 - v. Jotan Red - Eig.: De Tienmorgen Holsteins Beers
1B - 80. Heizenhof Clara 135 - v. Franklin - Eig.: Mts Timmermans Moonen Moergestel
1C - 81. Delta Marlot - v. Aikman - Eig.: Barendonk Holsteins Beers

Rubriek 5a: RB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 85 92 98 96 101 88 95
1A - 85. Tienmorgen Suze 1 - v. Jotan Red - Eig.: comb. De Tienmorgen en v. Hest, Beers
1B - 92. Grashoek Silke 162 - v. Acme - Eig.: Melkveebedrijf Engelen, Grashoek
1C - 98. Barendonk Wilma 313 - v. Larsson - Eig.: Barendonk Holsteins, Beers

Rubriek 5b: RB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 107 108 104 102 105

1A - 107. Caudumer Lol 30 - v. Magna P - Eig.: Barendonk Holsteins, Beers
1B - 108. Barendonk Emma 220 - v. Jotan Red - Eig.: Barendonk Holsteins, Beers
1C - 104. Tienmorgen Liza 396 - v. Classic - Eig.: De Tienmorgen Holsteins, Beers

Rubriek 6: RB OUDEREN - Catalogus volgorde: 109 110 112 113 115

KAMPIOENSHAPPEN ZWARTBONT

Jongere koeien:

Kampioene: 25. Guurtje 292 - v. Aftershock - Eig.: Van Loenhout-Jansen Prinsenbeek
Res. Kampioene: 14. Moerhoeve Marina 351 - v. Braxton - Eig.: Moerhoeve Holstein St Michielsgestel
3e op tal: 26. Moerhoeve Gonda 207 - v. Windbrook - Eig.: Moerhoeve Holstein St Michielsgestel

Middenklasse:
Kampioene: 43. Zandenburg Meridian Camilla - v. Meridian - Eig.: Sommers MVH, Elsendorp
Res. Kampioene: 52. Moerhoeve Gonda 181 - v. Goldrush - Eig.: Moerhoeve Holstein St. Michielsgestel
3e op tal: 42. Moerhoeve Marina 331 - v. Windbrook - Eig.: Moerhoeve Holstein St. Michielsgestel

Oudere koeien:
Kampioene: 61.WH Jenny - v. Goldwyn - Eig.: Van Loenhout Jansen Prinsenbeek
Res. Kampioene: 60. Marianne 185 - v. Knowledge - Eig.: Ubachs Epen
3e op tal: 57. Moerhoeve Gonda 176 - v. Jordan - Eig.: Moerhoeve Holstein St Michielsgestel

• MISS MIDSUMMER BLACK 2016 •

MISS MIDSUMMER BLACK 2016

25. Guurtje 292

v. Aftershock - Eig.: Van Loenhout-Jansen Prinsenbeek

KAMPIOENSHAPPEN ROODBONT

Jongere koeien:

Kampioene: 79. Tienmorgen Liz Stina 48 v. Jotan Red Eig.: De Tienmorgen Holsteins Beers
Res. Kampioene: 80. Heizenhof Clara 135 v. Franklin Eig.: Mts Timmermans Moonen Moergestel
3e op tal: 76. Barendonk Brasilera 15 v. Absolute Red Eig.: Barendonk Holsteins Beers

Middenklasse:
Kampioene: 85. Tienmorgen Suze 1 v. Jotan Red Eig.: Comb. De Tienmorgen en v. Hest, Beers
Res. Kampioene: 107. Caudumer Lol 30 v. Magna P Eig.: Barendonk Holsteins, Beers
3e op tal: 108. Barendonk Emma 220 v. Jotan Red Eig.: Barendonk Holsteins, Beers

Oudere koeien:
Kampioene: 113. Barendonk Brasilera 12 v. Classic - Eig.: Barendonk Holsteins Beers
Res. Kampioene: 115. Grashoek Vrije Tulp 25 v. Cedric - Eig. Melkveebedrijf Engelen Grashoek
3e op tal: 111. Bonhill Warsi 118 v. Kylian - Eig.: W. Bongers Kessel

• MISS MIDSUMMER RED 2016 •

MISS MIDSUMMER RED 2016

113. Barendonk Brasilera 12

v. Classic - Eig.: Barendonk Holsteins Beers

EXTERIEUR JONGVEE

Dz Mies 303

CAT NR
1. Euro’s Daisy 3 v. Stonewall Eig.: Bloemen Melkvee Vredepeel Geb. 28-12-15
3. Gerrie 43 v. Seaver Eig.: Bloemen Melkvee Vredepeel Geb. 01-10-15
5. Dz Mies 303 v. Classic Eig.: Zonneberg Herpen Geb. 02-09-15
4. Dz Liefke 245 v. Apple Red Eig.: Zonnenberg Herpen Geb. 15-09-15
2. Marry 65 v. V Elude Eig.: Goesten-Pullen Hedel Geb. 11-11-15

CAT NR
8. Nellie 32 v. Brawler Eig.: Bloemen Melkvee Vredepeel Geb. 02-05-15
9. Lucie 56 v. Brawler Eig.: Goesten-Pullen Hedel Geb. 23-03-15
11. Saartje 491 v. Adonis Red Eig.: Vreba Melkvee Vredepeel Geb. 12-03-15
12. Jopie 37 v. Lucrative rf Eig.: Brekelmans Maren Kessel Geb. 09-02-15
13. Everland Cindy 12 v. Windbrook Eig.: Everland Holsteins Roosendaal Geb. 17-01-15
10. Trijntje 78 v. Talentino Eig.: Goesten-Pullen Hedel Geb. 20-03-15

KAMPIOENSHAPPEN EXTERIEUR JONGVEE

Euro’s Daisy 3

Kampioen: 2. Euro’s Daisy 3 v. Stonewall Eig.: Bloemen Melkvee Vredepeel Geb. 28-12-15
Res. Kampioen: 8. Nellie 32 v. Brawler Eig.: Bloemen Melkvee Vredepeel Geb. 02-05-15
3e op tal: Gerrie 43 v. Seaver Eig.: Bloemen Melkvee Vredepeel Geb. 01-10-15

SHOWMANSHIP t/m 16 JAAR

Kampioen: Linde Brekelmans
Res. Kampioen: Jade Zonneberg
Kyra Janssen
Stan Brekelmans
Danielle van Bakel
Jeroen Wolfert
Finn van Griensven
Chiel Goesten

SHOWMANSHIP vanaf 17 JAAR

Kampioen: Wouter Bloemen
Res. Kampioen: Laura Ikink
Maarten Rockx
Patrick van Wijlick

CRV Rendementstrofee 'meeste kg vet en eiwit geproduceerd van deze keuring'

Annie 4

117. Annie 4

v. Stadel - Eig.: Van Nunen Diessen

Klik hier voor de foto's van Midsummer Dairy Show 2016