UITSLAG MIDSUMMER DAIRY SHOW 25 SEPTEMBER 2015


SHOWMANSHIP

Lieke van Beek

Showmanship tot 20 jaar
1A - Lieke van Beek, Teteringen
1B - Jade Zonnenberg, Herpen
1C - Linde Brekelmans, Maren-Kessel

Showmanship 20 jaar en ouder
1A - Roy Schers, Grashoek
1B - Laura Iking, Altforst
1C - Ivo Hermanussen, Beers

EXTERIEUR JONGVEE

Lucy 53

Rubriek 1: Jongvee Plaatsingsvolgorde: 101, 124, 106, 105, 104, 102, 107, 123, 122, 103
1A - 101.Lucie 53 - V. Windbrook - Eig. Goesten-Pullen, Hedel
1B - 124.Dz Mies 286 - V. Big Apple-Red - Eig. AH Zonneberg, Herpen
1C - 106.Gonda 986 - V.Gen-I-Beq Sammy - Eig. Vreba Melkvee BV, De Rips

Rubriek 2: Jongvee Plaatsingsvolgorde: 112, 114, 127, 119, 126, 118, 111, 110, 115, 116
1A - 112.W Margriet 43 - V. Comestar Lavanguard - Eig. Loenhout-Jansen, Prinsenbeek
1B - 114.Southland Gc Dellia 21 - V. Mr Chassity Gold Chip - Eig. Southland Holstein, Teteringen
1C - 127.Mariella ET 156 - V.Charpentier Lfg Spectrum - Eig.GP Seuntiens, Knegsel


ZWARTBONT

Grashoek Frieska 182

Rubriek 1a: ZB JONG - Plaatsingsvolgorde: 12, 10, 3, 5, 13, 6, 9, 2
1A - 12.Grashoek Frieska 182 - V. Lonar - Eig. Engelen, Grashoek
1B - 10.Moerhoeve Marina 331 - V. Windbrook - Eig. VOF van der Aa, St. Michielsgestel
1C - 3.Bella 234 - V. Zelgadis - Eig. CFM Oostvogels, Schyf

Rubriek 1b: ZB JONG - Plaatsingsvolgorde: 22, 16, 20, 17, 23, 14, 26, 24
1A - 22.Annie 139 - V. Goldwyn - Eig. CFM Oostvogels, Schyf
1B - 16.Zandenberg Meridian Camilla - V. Meridian - Eig. Sommers, Elsendorp
1C - 20.Dora 191 - V. Pine-Tree Sid - Eig. Loenhout-Jansen

Rubriek 2a: ZB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 28, 30, 29, 32
1A - 28.Southland Windbrook Gina - V. Windbrook - Eig. Southland Holstein, Teteringen
1B - 30.Pastors Otje 51 - V. Safarius - Eig. VOF Pastors, St. Antonis
1C - 29.Everland Dikkie - 1 V. Sanchez - Everland Holsteins, Roosendaal

Rubriek 2b: ZB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 36, 35, 38, 39
1A - 36.Veecom Marie 22 - V. Aftershock - Eig. Vreba Melkvee, de Rips
1B - 35.Moerhoeve Gonda 181 - V. Goldrush - Eig. VOF van der Aa, St. Michielsgestel
1C - 38.Everland Dikkie - V. Goldwyn - Eig. Everland Holstein, Roosendaal

Rubriek 3: ZB OUDEREN - Plaatsingsvolgorde:1e drie niet geplaatst (45, 46, 47), 48 is vierde

ROODBONT

Tienmorgen Suze

Rubriek 4a: RB JONG - Plaatsingsvolgorde: 54, 50, 63, 52, 61, 59, 65, 62, 53
1A - 54.Tienmorgen Suze - V. Jotan Red - Eig. Tienmorgen Holstein, Beers
1B - 50.Barendonk Emma - V. Delta Fidelity - Eig. Barendonk Holstein, Beers
1C - 63.Ju Liza 414 - V. Bonhill Harper - Eig. Tienmorgen Holstein, Beers

Rubriek 4b: RB JONG - Plaatsingsvolgorde: 66, 70, 69, 75, 72, 68, 71, 73
1A - 66.Grashoek Silke 162 - V. Elm-Park Acme - Eig. Mts. Engelen, Grashoek
1B - 70.Molenkamp Grietje 166 - V. Jotan Red - Eig. Melkveebedrijf Van Wichen, Maasbommel
1C - 69.Retraitehoeve Paulina 1 - V. Bruchter Passe - Eig.

Rubriek 5a: RB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 77, 83, 76, 81, 82, 80
1A - 77.Barendonk Wilma 300 - V. Mr. Savage - Eig. Barendonk Holstein, Beers
1B - 83.Retraitehoeve Thea 83 - V.Aalshorst Pleasure - Eig. VOF Willemse, Beers
1C - 76.Southland Sav. Massia 20 - V. Mr Savage - Eig. Southland Holstein, Teteringen

Rubriek 5b: RB MIDDEN - Plaatsingsvolgorde: 85, 88, 87, 86, 84, 90

1A - 85.Barendonk Emma 220 - V. Jotan Red - Eig. Barendonk Holstein, Beers
1B - 88.Jipsing Bontje 40 - V. Lucrative RF - Eig. Mts. Engelen, Grashoek
1C - 87.Barendonk Emma 217 - V. Apina Curtis - Eig. Barendonk Holstein, Beers

Rubriek 6: RB OUDEREN - Plaatsingsvolgorde: 1e drie niet geplaatst (94, 95, 97) 43, 96, 93

KAMPIOENSCHAPPEN SHOWMANSHIP

Roy Schers

Kampioen: Roy Schers
Res. Kampioen: Ivo Hermanussen

KAMPIOENSCHAPPEN EXTERIEUR JONGVEE

Margriet 43

Kampioen: 112. W Margriet 43 V. Comestar
Res. Kampioen: 114. Southland

KAMPIOENSCHAPPEN ZWARTBONT

Jongere koeien:
Kampioene: 22 Annie 139 - V. Goldwyn - Eig. Oostvogels, Schyf
Res. Kampioene: 12 Grashoek Frieska 182 - V. Lonar - Eig. Engelen, Grashoek
3e op tal: 16. Zandenburg Meridian Camilla - V. Meridian - Eig. Sommers, Elsendorp

Middenklasse:
Kampioene: 28.Southland Windbrook Gina - V. Windbrook - Eig. Southland Holstein, Teteringen
Res. Kampioene: 36.Veecom Marie 22 - V. Aftershock - Eig. Vreba Melkvee, de Rips
3e op tal: 35.Moerhoeve Gonda 181 - V. Goldrush - Eig. VOF van der Aa, St. Michielsgestel

Oudere koeien:
Kampioene: 45.W.H. Jenny - V. Goldwyn - Eig. Mts .Loenhout-Jansen, Prinsenbeek
Res. Kampioene: 47.Grashoek Nordika 5 - V. Colombo ET - Eig. Mts. Engelen, Grashoek
3e op tal: 46.Cynthia - V. Indianhead - Eig. VOF v/der Aa, St. Michielsgestell

• ALGEMEEN KAMPIOENE ZWARTBONT •
ALGEMEEN KAMPIOENE ZWARTBONT

28. Southland Windbrook Gina

V. Windbrook - Eig. Southland, Teteringen

KAMPIOENSCHAPPEN ROODBONT

Jongere koeien:
Kampioene: 54.Tienmorgen Suze - V. Jotan Red - Eig. Tienmorgen Holstein, Beers
Res. Kampioene: 66.Grashoek Silke 162 - V. Elm-Park Acme - Eig. Mts. Engelen, Grashoek
3e op tal: 50.Barendonk Emma - V. Delta Fidelity - Eig. Barendonk Holstein, Beers

Middenklasse:
Kampioene: 77.Barendonk Wilma 300 - V. Mr. Savage - Eig. Barendonk Holstein, Beers
Res. Kampioene: 85.Barendonk Emma 220 - V. Jotan Red - Eig. Barendonk Holstein, Beers
3e op tal: 88.Jipsing Bontje 40 - V. Lucrative RF - Eig. Mts. Engelen, Grashoek

Oudere koeien:
Kampioene: 97.Grashoek Vrije Tulp 25 - V. Cedric Red - Eig. Engelen, Grashoek
Res. Kampioene: 95.Barendonk Emma 192 - V. Classic - Eig. Barendonk Holstein, Beers
3e op tal: 94.Moerhoeve Marina 238. - V. Classic - Eig. VOF v/der Aa, st. Michielsgestel

• ALGEMEEN KAMPIOENE ROODBONT •
ALGEMEEN KAMPIOENE ROODBONT

97. Grashoek Vrije Tulp 25

V. Cedric Red. - Eig. Engelen, Grashoek





CRV Rendementstrofee 'meeste kg vet en eiwit geproduceerd van deze keuring'

47. Grashoek Nordika 5 - V. Colombo - Eig. Fam Engelen, Grashoek

TOT: 8 (LL) 2392dgn - 88.732kgM - 4.91%V- 3.76%E - 4356kgV - 3332kgE

Klik hier voor de foto's van Midsummer Dairy Show 2015