UITSLAG MIDSUMMER DAIRY SHOW 19 SEPTEMBER 2014


ZWARTBONT

Rubriek 1a: ZB JONG Plaatsingsvolgorde:10, 11, 12, 8, 6 ,5, 3, 4, 9
1A - 10.Southland Windbrook Gina - V. Windbrook - Eig. Southland Holstein Teteringen
1B - 11.Grashoek Angel 51 - V. Norwin - Eig. Gebr. Engelen, Grashoek
1C - 12.Moerhoeve Gonda 189 - V. Zabing - Eig. VOF vd Aa, St Michielsgestel

Rubriek 1b: ZB JONG Plaatsingsvolgorde: 18, 24, 28, 23, 22, 15, 29, 14, 16
1A - 18.De Rith Cinderella 36 - V. Snowman - Eig. Mts. Van Beek-Peeters, Breda
1B - 24.Moerhoeve Gonda 81 - V. Goldrush - Eig. VOF vd Aa, St Michielsgestel
1C - 28.Zandenburg Iota Ebony - V. Altaiota - Eig. Sommers Melkveehouderij, Elsendorp

Rubriek 2a: ZB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 36, 43, 42, 41, 31, 32, 35, 40, 30

1A - 36.Moerhoeve Marina 281 - V. Goldrush - Eig. VOF vd Aa, St Michielsgestel
1B - 43.W Margriet 35 - V. Blitz - Eig Fam. van Loenhout Janssen, Prinsenbeek
1C - 42.De Rith Copaboka 2 - V. Niagra - Eig. Mts. Van Beek- Peeters, Breda

Rubriek 2b: ZB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 55, 49, 48, 62, 57, 45, 51, 59
1A - 55.HBC Goldwin Daydream - V. Goldwyn - Eig. Fam. Van Loenhout-Janssen, Prinsenbeek
1B - 49.Moerhoeve Marina 264 - V. Samuelo - ET Eig. VOF vd Aa, Moergestel
1C - 48.Southland Alex.Carola - V. Alexander - Eig. Southland Holstein , Teteringen

Rubriek 3: ZB OUD Plaatsingsvolgorde: catalogusvolgorde 1e 3+ 65, 67 en 68 geplaatst 70 , 69
1A - nvt
1B - nvt
1C - nvt

ROODBONT

Rubriek 4: RB JONG Plaatsingsvolgorde: 77, 76, 73, 74, 72
1A - 77.Barendonk Wilma 300 - V. Mr. Savage - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
1B - 76.Southland Sav. Massia 20 - V. Mr Savage - Eig. Southland Holsteins , Teteringen
1C - 73.Retraitehoeve Corrie 64 - V. Joren Raptor - Eig. VOF Willemse-Meulepas, Beers

Rubriek 4a: RB JONG Plaatsingsvolgorde:81, 85, 83, 78, 82
1A - 81.Heizenhof Lotje 26 - V. Pleasure - Eig. C. Timmermans, Moergestel
1B - 85.Barendonk Wilma 289 - V. Secure red - Eig. Barendonk Holsteins VOF Beers
1C - 83.Barendonk Emma 222 - V. Pleasure - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers

Rubriek 5a: RB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 91, 88, 93, 94, 86, 89
1A - 91.Barendonk Emma 217 - V. Curtis - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
1B - 88.Heizenhof Rieka 140 - V. Curtis - Eig. C. Timmersmans, Moergestel
1C - 93.Angels Holdi 252 - V. Savard - Eig. Angels Holsteins, Meyel

Rubriek 5b: RB MIDDEN Plaatsingsvolgorde: 100, 96, 103, 98, 95, 102, 97

1A - 100.Barendonk Brasilera 12 - V. Classic - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
1B - 96.Barendonk Wilma 273 - V. Jotan Red - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
1C - 103.Saskia - V. Elayo Red - Eig. Janssen/vd Braak, Balgoy

Rubriek 6: RB OUD Catalogusvolgorde+ 105, 107, 109 Plaatsingsvolgorde: 113, 104, 111, 106
1A - nvt
1B - nvt
1C - nvt




Kampioenschappen ZWARTBONT

Jongere koeien:
Kampioene: 10 Southland Windbrook Gina - V. Windbrook - Eig. Southland Holstein Teteringen
Res. Kampioene: 18 De Rith Cinderella 36 - V. Snowman - Eig. Mts. Van Beek/Peeters, Breda
3e op tal: 11. Grashoek Angel 51 - V. Norwin - Eig. Fam. Engelen, Grashoek

Middenklasse:
Kampioene: 55 HBC Goldwyn Daydream - V. Goldwyn - Eig. Fam. van Loenhout/Janssen, Prinsenbeek
Reserve Kampioene:36 Moerhoeve Marina 281 - V. Goldrush - Eig. VOF vd Aa, St. Michielsgestel
3e op tal: 43 W Margriet - V. Blitz - Eig. Fam. van Loenhout/Janssen, Prinsenbeek

Oudere koeien:
Kampioene: 68 Grashoek Nordika 5 - V. Colombo - Eig. Fam. Engelen, Grashoek
Reserve Kampioene: 65 Moerhoeve Martha 13 - V. Lheros - Eig. VOF vd Aa, St. Michielsgestel
3e op tal: 67 Naomi 943 - V. Stormatic - Eig. Vreba Melkvee bv, Vredepeel

• ALGEMEEN KAMPIOENE ZWARTBONT •
55. HBC Goldwyn Daydream - V. Goldwyn - Eig. Fam. van Loenhout/Janssen, Prinsenbeek

Kampioenschappen ROODBONT

Jongere koeien:
Kampioene: 77. Barendonk Wilma 300 - V. Mr. Savage - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
Res. Kampioene: 81. Heizenhof Lotje 26 - V. Pleasure - Eig. C. Timmermans, Moergestel
3e op tal: 85. Barendonk Wilma 289 - V. Secure - Eig. Barendonk Holsteins VOF Beers

Middenklasse:
Kampioene: 100.Barendonk Brasilera 12 - V. Classic - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
Res. Kampioene: 91.Barendonk Emma 217 - V. Curtis - Eig. Barendonk Holsteins VOF, Beers
3e op tal: 96.Barendonk Wilma 273 - V. Jotan - Eig. Barendonk Holsteins VOF Beers

Oudere koeien:
Kampioene: 107 Moerhoeve Marina 238 - V. Classic - Eig. VOF vd Aa, St. Michielsgestel
Res. Kampioene: 109 Grashoek Vrije Tulp 25 - V. Cedric red - Eig. Fam. Engelen, Grashoek
3e op tal: 105 Loesje 162 - V. Laarman - Eig. Mts Versteden, Oirschot

• ALGEMEEN KAMPIOENE ROODBONT •
100. Barendonk Brasilera 12 - V. Classic - Eig. Barendonk Holsteins VOF Beers





Rendementstrofee meeste kg vet en eiwit geproduceerd van deze keuring
68 Grashoek Nordika 5 - V. Colombo - Eig. Fam Engelen, Grashoek

Miss Midsummer Dairy Show 2014:

55. HBC Goldwyn Daydream V. Goldwyn Eig. Fam. Van Loenhout/Janssen, Prinsenbeek